Co się u nas dzieje

Centrum Kształcenia Torus w Bochni zaprasza potencjalnych słuchaczy zainteresowanych kierunkiem Technik Farmaceutyczny do nauki w szkole medycznej.

Oferujemy Wam całkowicie darmową naukę na atrakcyjnym kierunku, którego próżno szukać w innych szkołach naszego regionu!

Już w 2 lata możecie nabyć wiedzę i umiejętności niezbędne do pozytywnego zdania egzaminu państwowego i uzyskania uprawnień technika farmaceutycznego, który daje możliwość podjęcia stałej pracy z bardzo przyzwoitym wynagrodzeniem.

 

Dlaczego wybór naszej szkoły jest tak atrakcyjny? Przede wszystkim z jednego prostego powodu – nauka w naszej szkole jest CAŁKOWICIE darmowa. Słuchacz nie ponosi żadnych kosztów związanych z pobieraniem nauki w naszej placówce, podczas gdy stawka za czesne w innych szkołach medycznych mających taki kierunek to wydatek nawet 500 zł miesięcznie!

Nasza szkoła przeznaczona jest dla osób dorosłych. Dlatego rozumiemy, że nasi słuchacze często mają inne obowiązki i staramy się, aby można je było połączyć z nauką.

Kolejny powód to wykwalifikowana kadra nauczycielska oraz bardzo dobre wyposażenie pracowni do zajęć praktycznych. Najlepszą naszą reklamą jesteście Wy sami, dlatego staramy się Wam przygotować najlepsze warunki do nauki teoretycznej, ale także praktycznej!

Istotną informacją będzie pewnie dla Was to, że kierunek technik farmaceutyczny będzie zgodnie z rozporządzeniem ministra edukacji narodowej wygaszany!  Co najistotniejsze uprawnienia technika farmaceutycznego oczywiście nadal będą obowiązywać zarówno w Polsce jak i w całej UE! Zatem to ostatni dzwonek, aby nabyć uprawnienia i wiedzę potrzebą dla tego zawodu!

Jeśli jesteście zainteresowani wszelkie niezbędne informacje otrzymacie Państwo w sekretariacie szkoły mieszczącym się przy ul. Kraszewskiego 5 (Pasaż 12) w Bochni, tel.: 14 307 09 15, e-mail:  bochnia@szkola-torus.pl

Oficjalnie przedstawiamy naszego nowego partnera - siłownia dla kobiet Ladies Team

Każda słuchaczka Centrum Kształcenia Torus otrzyma zniżkę na wejście lub karnet.

Słuchacz, natomiast zniżkę na zajęcia spinning, które odbywają się w siłowni.

Dnia 20 sierpnia 2016r. odbył się Festyn Rodzinny w gminie Kłaj w miejscowości Łysokanie, gdzie mieliśmy okazje uczestniczyć. Było wiele osób zainteresowanych Naszymi szkołami. Zarówno dzieci jak i dorośli chętnie uczestniczyli w akcji malowania twarzy. Atmosfera oraz pogoda pełna optymizmu pozwoliła nam cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.
Dziękujemy i do zobaczenia w kolejnej miejscowości... CENTRUM KSZTAŁCENIA "TORUS"

W minioną niedzielę 14 sierpnia 2016 Torus w Bochni brał udział w pikniku rodzinnym zorganizowanym w Lipnicy Dolnej.
Było malowanie twarzy, grill, kolorowe balony oraz słodycze.

Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do Naszej Szkoły.

Kliknij tutaj i znajdź nas na Google+
Zapis na newsletter