Co się u nas dzieje

Nasze florystki podczas ostatnich zajęć wykonywały wianki z kawy. Jest to niezwykle ciekawa, piękna  oraz oryginalna dekoracja Bożonarodzeniowa. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć :)

Zdjęcia poniżej przedstawiają jedne z wielu zajęć praktycznych odbywających się w naszej szkole w ramach zajęć na kierunku technik farmaceutyczny.

Temat zajęć: Wyjaławianie za pomocą roztworów środków chemicznych.

Każdy, kto odwiedził w tym dniu nasze stoisko w Galerii Dębickiej otrzymał od nas naszą ulotkę z drobnym słodkim upominkiem. Natomiast wszystkie dzieci, które nas spotkały w galerii mogły skorzystać z darmowego malowania twarzy smiley

Kierunek: Florysta
Temat zajęć: Wykonywanie kompozycji okolicznościowych.

Fotoreportaż z zajęć praktycznych na kierunku technik usług kosmetycznych.

Temat zajęć: Zabiegi pielęgnacyjne dłoni. 

W środę 14 października w galerii w Dębicy prowadzona była akcja „Zapisz się do TORUSA”. Dla najmniejszych osób, które odwiedziły nasze stoisko czekało darmowe malowanie twarzy natomiast kobiety, które w tym dniu nas odwiedził mogły skorzystać z darmowego malowania paznokci.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej
wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty,
najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności,
satysfakcji z działań na rzecz wspólnego dobra
oraz zadowolenia z trudnej i niezmiernie ważnej pracy
składa Dyrekcja Centrum Kształcenia TORUS.

 

Drodzy słuchacze rozpoczęły się wakacje - czas wyczekiwanego wypoczynku po szkolnych obowiązkach i towarzyszącym im stresie. Rozdanie świadectw za nami a to nasze pierwsze absolwentki Szkoły Policealnej na kierunku FLORYSTA  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Dziś Centrum Kształcenia Torus w Dębicy świętowało Międzynarodowy Dzień Ojca. Przypominamy więc wszystkim dzieciom - tym małym i tym już dojrzałym, że koniecznie trzeba dziś złożyć życzenia. My zaś wszystkim tatusiom życzymy pociechy ze swych pociech :) 

Już po raz piąty do Dębicy zjechały setki motocyklistów z Podkarpacia i Małopolski. 17 maja odbyła się WIELKA MOTOMAJÓWKA na której nie zabrakło także CK TORUS. Wszystkim pasjonatom MOTOCYLKI życzymy suchych nawierzchni, wspaniałych maszyn zawsze zatankowanych do pełna, długich i ekscytujących wypraw motocyklowych, z których zawsze powracać będziecie w całości.

17 maja na zajęciach BHP odbyły się pokazowe warsztaty edukacyjne pod hasłem: „Pierwsza pomoc przedmedyczna”. Misją zajęć było podniesienia poziomu wiedzy i skali umiejętności słuchaczy w zakresie udzielania pierwszej pomocy w razie wypadku, urazu bądź nagłego ataku choroby, zanim możliwe będzie udzielenie specjalistycznej pomocy medycznej. Zajęcia zorganizował i przeprowadził  pan Waldemar Zapór. W trakcie zajęć nasi słuchacze poznali zasady udzielania pierwszej pomocy: od prawidłowego wezwania pomocy przez telefon, po resuscytację krążeniowo – oddechową.

Zapraszamy do nauki na kierunku technik usług kosmetycznych w naszej dwuletniej szkole policealnej. Szkoła kosmetyczna prowadzona jest w trybie zaocznym, obejmuje takie zagadnienia, jak podstawy anatomii czy dermatologii, kosmetykę pielęgnacyjną i upiększającą czy zabiegi dłoni, stóp i ciała.

CK TORUS pragnie wszystkim Florystom w dniu ich święta życzyć, aby czerpali jak najwięcej satysfakcji z pracy. Żeby szara rzeczywistość omijała Was szerokim łukiem ustępując pola tej kolorowej, radosnej i twórczej, florystycznej rzeczywistości. Aby Wasza pasja, warsztat i kunszt zawsze zdobywały zasłużone uznanie.

Na ostatnich zajęciach nasze kosmetyczki gościły znaną charakteryzatorkę i wizażystkę, współwłaścicielkę firmy Cambella – make up, hair & massage z Rzeszowa. Pani Izabella Piekarczyk posiada tytuł trenera make-up artist, współpracuje z agencjami modelek, agencjami reklamowymi i fotografami z całej Polski. Dla kosmetyczek wykonała pokaz profesjonalnego makijażu ślubnego i wieczorowego z wykorzystaniem produktów włoskiej firmy KARAJA. A wszystko pod patronatem ATELIR URODY. Pokaz został uwieńczony rozdaniem certyfikatów.

W dniach 23 i 24.04.2015 r. dębiccy maturzyści świętowali zakończenie roku. Nas też tam nie zabrakło  Naszym abiturientom  życzymy siły spokoju, prostych pytań i jasnych odpowiedzi na zbliżających się egzaminach maturalnych. POWODZENIA

Temat zajęć: Wykonywanie kompozycji okolicznościowych, bukiety w ręku i kompozycje w koszyku.

Temat zajęć: Zastosowanie peelingów z uwzględnieniem rodzaju cery

Mieszkańcy Dębicy z uśmiechem powitali TORUSową wiosnę a w zamian otrzymali słodki upominek. Pozdrawiamy również wszystkich świętujących Dzień Wagarowicza :)

Sekretariat Szkół Centrum Kształcenia "TORUS" w Dębicy.

Rynek 5

39-200 Dębica

tel: 14/692 83 91

Aktualności
Data dodania: 2016-03-23
Data dodania: 2015-12-17
Data dodania: 2015-12-07
Data dodania: 2015-10-12
Data dodania: 2015-07-03
Data dodania: 2015-06-24
Data dodania: 2015-05-19
Data dodania: 2015-04-27
Data dodania: 2015-04-27
Data dodania: 2015-04-01
Data dodania: 2015-03-18
Kliknij tutaj i znajdź nas na Google+
Zapis na newsletter