Co się u nas dzieje

01.05.2017 – Centrum Kształcenia TORUS brało czynny udział w Dniach Gorlic. Na stoisku można było skorzystać z darmowego manicure oraz masażu dłoni. Zainteresowanym wręczaliśmy kwiaty, oraz próbki kosmetyków.

Dziękujemy za pomoc: Pani Joannie Mendzikowskiej – Sztaba, oraz słuchaczom: Marcie Maniak, Anecie Woźniak i Klaudii Szpyrka.

Nasze słuchaczki 09.04.2017 r. otrzymały wyróżnienie w konkursie na ”Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną”, w kategorii palm małych. Składamy serdeczne gratulacje dla naszych pracowitych Pań.

Na ostatnich zajęciach  8-9 kwietnia, nasze florystyki wykonywały kompozycje wielkanocne.

25 - 26 marzec upłynęły naszym słuchaczom na wykonywaniu palm wielkanocnych. Wykonane palmy zostaną wystawione na konkurs Palm w Niedzielę Palmową w Kościele Parafialnym p/w Św. Jadwigi królowej w Gorlicach.

28–29 stycznia nasi słuchacze na kierunku florystyka pieczołowicie pracowali nad słodkimi bukietami.

W sylwestrowe popołudnie o godzinie 15.00, Centrum Kształcenia TORUS uczestniczyło w Sylwestrze na Gorlickim lodowisku. Pracownicy w strojach Elsy i Olafa prowadzili zabawę, a Elfy zapraszały na darmowe malowanie twarzy. Tygrysek z Myszką Miki częstowały dzieci i nowo przybyłych słodyczami.

Ciąg dalszy akcji charytatywnej…. Tym razem na sprzedaż przeznaczamy stroiki i wianki Bożonarodzeniowe….

Centrum Kształcenia TORUS dokłada swoich sił, aby wesprzeć akcję charytatywną „klimatyzacja dla oddziału dziecięcego” w szpitalu w Gorlicach. Zapraszamy do stoiska, zachęcamy do zakupu i życzymy smacznego…

Na zajęciach florystycznych tym razem królowały wiązanki ślubne z butonierkami....

Na zajęciach praktycznych nasi słuchacze wykonywali stroiki adwentowe i bożonarodzeniowe. A i oto galeria:

Za nami kolejny zjazd. Nasi floryści jak zwykle mieli pełne ręce roboty.

A i oto fotoreportaż z zajęć praktycznych na kierunku florysta.

Oto pierwsze udokumentowane prace naszych florystów.

W sobotę 01 października w naszym oddziale w Gorlicach odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego.

Wszystkich słuchaczy i nauczycieli powitał Wicedyrektor Robert Górski, który przekazał informacje na temat organizacji szkoły. Następnie słuchacze wraz z wychowawcami rozeszli się do sal lekcyjnych.

Jeśli ktoś chce zasilić już dość liczne grono słuchaczy, zapraszamy do sekretariatu w celu zaczerpnięcia informacji.

W piątek 19.08.2016r, na głównym deptaku ul. 3 Maja przeprowadziłyśmy akcję promującą Nasze szkoły. Dla zainteresowanych przygotowałyśmy pyszne, domowe wypieki, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Zachęcałyśmy do zapoznania się z Naszą bogatą ofertą edukacyjną. Wszystkim, którzy byli w ten dzień razem z Nami serdecznie dziękujemy za miłą atmosferę. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie w sekretariacie Centrum Kształcenia Torus w Gorlicach.

Centrum Kształcenia TORUS oddział w Gorlicach, gościł na zakończeniu wakacji organizowanym przez OSiR. Oczywiście z naszej strony nie mogło zabraknąć atrakcji dla najmłodszych uczestników imprezy.
Dziękujemy za przybycie i zainteresowanie. Zapraszamy na ponowne spotkanie do sekretariatu na ul. 3 Maja 9.

W dniach 6-7 sierpnia, uczestniczyliśmy w V Pikniku Libuskim, gdzie rozdawałyśmy skręcane balony dla dzieciaków jak i trochę starszych. Dziękujemy organizatorom za miłą atmosferę, a także uczestnikom. Mamy nadzieje, że zainteresowaliśmy Was i spotkamy się ponownie w sekretariacie na ul 3 Maja w Gorlicach.

Kliknij tutaj i znajdź nas na Google+
Zapis na newsletter