Co się u nas dzieje

W dniu 26.06.2016r. odbyła się XIV Gala Myśliwska 26.06.2016 r. w Oleszycach, na której nie mogło zabraknąć Centrum Kształcenia TORUS w Jarosławiu.

W dniach 1 - 3 lipca 2016r. odbyły się Dni Jarosławia, na których oczywiście nie mogło zabraknąć TORUSA.

Kilka zdjęć z tego wydarzenia prezentujemy poniżej.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Targów Pracy w Jarosławiu.

Centrum Kształcenia Torus w Jarosławiu uczestniczyło w Targach Edukacji i Pracy „Młodzi na rynku pracy”, które odbyły się 31 marca 2016 w Lubaczowie.

Kilka zdjęć z tego wydarzenia prezentujemy poniżej.

W dniu 20.02.2016 roku odbył się kurs makijażu przeprowadzony przez szkoleniowca firmy GLAZEL Panią Małgorzatę Ślączkę. Wzięło w nim udział 20 słuchaczek specjalności technik usług kosmetycznych, które cały dzień pilnie pracowały. Na wstępie słuchaczki zapoznały się z podstawami makijażu, jego technikami oraz akcesoriami potrzebnymi do jego wykonania. Następnie Pani Małgorzata wykonała makijaż pokazowy wyjaśniając poszczególne czynności oraz sposób i technikę aplikowania kosmetyków. Kursantki zapoznały się też z metodą przyklejania kępek rzęs oraz korygowaniem kształtów twarzy, oczu i nosa. Następnie dziewczyny pracowały w parach wykonując makijaże pod czujnym okiem Pani szkoleniowiec. Mogły cały czas liczyć na jej radę i pomoc. Na koniec szkolenia Kursantki otrzymały Certyfikat ukończenia kursu makijażu oraz upominki przygotowane przez firmę GLAZEL, puder, błyszczyk, cienie do oczu oraz konturówkę.

Mamy nadzieję, że spotkamy się z Panią Małgorzatą na następnym stopniu szkolenia z zakresu makijażu.

Poniżej przedstawiamy fotoreportaż z rozdania świadectw dla absolwentów Liceum Ogólnokształcącego.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Poniżej prezentujemy ręcznie wykonane kartki świąteczne, przez naszych słuchaczy z kierunku terapeuta zajęciowy.

Każdy, kto odwiedził w tym dniu nasze stoisko w Galerii Pruchnickiej otrzymał od nas naszą ulotkę z drobnym słodkim upominkiem.

W dniu 30 października 2015r. na rynku w Jarosławiu prowadzona była akcja promocyjna szkoły z okazji Halloween.

Wszystkie osoby, które w tym dniu nas odwiedził mogły skorzystać z darmowego manicure, oraz malowania twarzy dla najmłodszych nie zapomnieliśmy również o tych troszkę starszych, którzy dostali od nas słodycze wraz z ulotką naszej szkoły. Podczas imprezy można było również zobaczyć tworzenie krok po kroku kompozycji z okazji Wszystkich Świętych w wykonaniu naszej pani florystyki smiley

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej
wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty,
najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności,
satysfakcji z działań na rzecz wspólnego dobra
oraz zadowolenia z trudnej i niezmiernie ważnej pracy
składa Dyrekcja Centrum Kształcenia TORUS.

 

Dnia 26 września 2015r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie semestru jesiennego w roku szkolnym 2015/2016 w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych w Jarosławiu oraz w Policealnej Szkole w Jarosławiu.

Dnia 18 lipca 2015r. w sobotni upalny dzień na rynku w Jarosławiu prowadzona była akcja „Zapisz się do Centrum Kształcenia TORUS”.

Pracownicy szkoły zachęcali wszystkich do podjęcia całkowicie darmowej nauki - bez ukrytych opłat. Każdy, kto nas odwiedził na naszym stoisku mógł skorzystać z darmowego malowania paznokci w wykonaniu słuchaczek z kierunku technik usług kosmetycznych.

Nie mogliście spotkać nas w sobotę na rynku? Nic straconego!

Zapraszamy serdecznie do naszego oddziału w Jarosławiu, ul. Grodzka 7/3. Jesteśmy bardzo gościnni :)

W ten uroczysty dzień Centrum Kształcenia Torus na czele z DJ Mańkiem umilało wakacyjną muzyką, soczystymi czereśniami  Zapraszamy wszystkich chcących kontynuować naukę do naszego sekretariatu w Jarosławiu ul. Grodzka 7/3 

W dniach 19-21.06.2015 odbyły się Dni Jarosławia na których oczywiście nie mogło zabraknąć TORUSA . Bawiliśmy się razem z Zespołami ENEJ i LOKA 

Dziś w tak upalny dzień, na jarosławskim rynku  dbaliśmy o to, by nikomu nie zabrakło odrobiny orzeźwienia.

Dla wszystkich zapracowanych, niestrudzonych, najcudowniejszych na świecie Mam wszystkiego najlepszego z okazji Ich święta.

Na ostatnich zajęciach z przedmiotu wykonywanie kompozycji florystycznych nasze zdolne i twórcze florystki wykonywały bukiety kaskadowe. Ich twórczość w galerii poniżej.

W dniach 13 – 14 maja 2015 odbyły się V Podkarpackie Juwenalia w Jarosławiu, na których nie mogło zabraknąć Centrum Kształcenia TORUS. Który był jednym z głównych sponsorów święta żaków. Przez dwa dni było można posłuchać m.in. zespołów: Happysad, Akurat, Rusty Cage, Croud, Pajujo, H2C i Eroes.

Już po stresie - czyli zdjęcia z egzaminu maturalnego w Jarosławiu

Poniżej przedstawiamy fotoreportaż z rozdania świadectw dla absolwentów Liceum Ogólnokształcącego. Naszym abiturientom życzymy siły spokoju, prostych pytań i jasnych odpowiedzi na zbliżających się egzaminach maturalnych. Powodzenia  i zapraszamy na dalsze darmowe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Kształtuj swoją przyszłość z TORUSEM

CK TORUS pragnie wszystkim Florystom w dniu ich święta życzyć, aby czerpali jak najwięcej satysfakcji z pracy. Żeby szara rzeczywistość omijała Was szerokim łukiem ustępując pola tej kolorowej, radosnej i twórczej, florystycznej rzeczywistości. Aby Wasza pasja, warsztat i kunszt zawsze zdobywały zasłużone uznanie.

Centrum Kształcenia "TORUS" wszystkim absolwentom szkół średnich życzy powodzenia na egzaminach maturalnych!

Byliśmy z Wami w Jarosławiu na Targach Pracy.

Dziękujemy organizatorom za świetną realizacją, a przede wszystkim dziękujemy Wam - odwiedzającym!

Każde kolejne targi utwierdzają nas w przekonaniu, że mamy kreatywną i zdeterminowaną młodzież.

Cieszymy się bardzo, że mogliśmy odpowiedzieć na wiele Waszych pytań dotyczących edukacji, rozwoju zawodowego, kariery i poruszania się po rynku pracy.

Nie mogliście spotkać nas podczas targów?

Nic straconego!

Zapraszamy serdecznie do naszego oddziału w Jarosławiu, ul. Grodzka 7/3. Jesteśmy bardzo gościnni :)

Centrum Kształcenia Torus w Jarosławiu uczestniczyło w  Targach Pracy, które odbyły się 9.04.2015 w Lubaczowie. Kilka zdjęć z tego wydarzenia prezentujemy poniżej. 

Byliśmy z Wami w Przeworsku na Targach Pracy.

Dziękujemy organizatorom za świetną realizacją, a przede wszystkim dziękujemy Wam - odwiedzającym!

Każde kolejne targi utwierdzają nas w przekonaniu, że mamy kreatywną i zdeterminowaną młodzież.

Cieszymy się bardzo, że mogliśmy odpowiedzieć na wiele Waszych pytań dotyczących edukacji, rozwoju zawodowego, kariery i poruszania się po rynku pracy.

Nie mogliście spotkać nas podczas targów?

Nic straconego!

Zapraszamy serdecznie do naszego oddziału w Jarosławiu, ul. Grodzka 7/3. Jesteśmy bardzo gościnni :)

W związku z pierwszym dniem wiosny każda osoba, która nas spotkała na terenie Jarosławia w piątek 20 marca otrzymała od nas ulotkę z wiązanką wiosennych bazi :)