Przemyśl, ul. Ratuszowa 10/1, tel.:16 732 36 13, e-mail: przemysl@szkola-torus.pl

Praca

Centrum Kształcenia Torus w Przemyślu poszukuje rzetelnych osób do roznoszenia ulotek.

Ze sprawdzonymi pracownikami nawiążemy stałą współpracę :)

Wszystkich zainteresowanych prosimy o nadsyłanie CV na:
cv@szkola-torus.pl
W tytule e-mail prosimy wpisać “Przemyśl - ulotki”.

Z wybranymi osobami skontaktujemy się drogą telefoniczną.

Centrum Kształcenia Torus w Przemyślu poszukuje nauczyciela na kierunku technik usług kosmetycznych.

- Pracę dodatkową w niepełnym wymiarze godzin;

CV prosimy wysyłać na adres mailowy cv@szkola-torus.pl. W tytule e-mail prosimy wpisać “PRZEMYŚL – nauczyciel kosmetyczka”. Wiadomości niezgodne z tym tytułem będą ignorowane. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się drogą telefoniczną.

Centrum Kształcenia Torus w Przemyślu poszukuje nauczyciela języka angielskiego.

- Pracę dodatkową w niepełnym wymiarze godzin;

CV prosimy wysyłać na adres mailowy
cv@szkola-torus.pl. W tytule e-mail prosimy wpisać “PRZEMYŚL – nauczyciel język angielski”. Wiadomości niezgodne z tym tytułem będą ignorowane. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się drogą telefoniczną.

Centrum Kształcenia TORUS w Przemyślu poszukuje osoby na stanowisko specjalista ds. marketingu/sekretarz szkoły:

- prawo jazdy kategorii B
- znajomość branży marketingowej
- komunikatywność oraz kultura osobista
- podstawowa znajomość obsługi komputera
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów, siła przebicia

CV prosimy wysyłać na adres mailowy cv@szkola-torus.pl. W tytule e-mail prosimy wpisać “PRZEMYŚL –marketing”. Wiadomości niezgodne z tym tytułem będą ignorowane. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się drogą telefoniczną.

Centrum Kształcenia Torus w Przemyślu poszukuje nauczyciela do nauki przedmiotu Podstawy anatomiczno-dermatologiczne na kierunku technik usług kosmetycznych

- Pracę dodatkową w niepełnym wymiarze godzin;

CV prosimy wysyłać na adres mailowy cv@szkola-torus.pl. W tytule e-mail prosimy wpisać “PRZEMYŚL – nauczyciel podstawy dermatologii”. Wiadomości niezgodne z tym tytułem będą ignorowane. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się drogą telefoniczną.

Data dodania: 2014-04-14
Data dodania: 2013-10-30
Data dodania: 2013-10-22
Data dodania: 2013-10-21