Co się u nas dzieje

14.12.2015 w Sanoku słuchaczki III semestru Technika usług kosmetycznych w Centrum Kształcenia Torus uczestniczyły w kursie - Przedłużania i Zagęszczania rzęs metodą 1:1 firmy Luxury Lashes. Kursantki zdobyły gruntowną wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne. Przyznamy, że zabieg ten wymaga wiele precyzji oraz cierpliwości. Pamiętajcie dziewczyny praktyka czyni mistrza ! Zdobyte umiejętności w trakcie szkolenia naszych słuchaczek potwierdziły piękne certyfikaty.

Centrum Kształcenia Torus w Sanoku umilało sanoczanom zakupy rozdając słodycze oraz malując buzie najmłodszym.

W dniu 5 grudnia mogliście spotkać nas w markecie Kaufland oraz w Galerii Sanok, którym dziękujemy za możliwość zorganizowania tej akcji promocyjnej.

Podziękowania należą się również Pani Ewie Dżoń, która spełniała każde życzenie dzieciaczków i pięknie malowała im twarze.

W dniu 02.12.2015r. uczestniczyliśmy w Targach Pracy i Edukacji organizowanych przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Brzozowie. Dziękujemy Organizatorom a także Uczestnikom - mamy nadzieję, że wielu z Was będzie kontynuowało naukę w naszej Szkole.

W dniu 14 listopada 2015r. słuchaczki kierunku technik usług kosmetycznych uczestniczyły w 32. Międzynarodowym Kongresie i Targach Kosmetologicznych LNE w Krakowie. Miały możliwość zapoznania się z szeroką ofertą produktów i usług z branży kosmetycznej, wysłuchania wykładów a także skorzystania z nowatorskich zabiegów.

W dniu 25.11.2015r. braliśmy udział w IV Targach Edukacji i Pracy organizowanych przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Sanoku oraz Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Jana Grodka w Sanoku.

Uczestniczki targów mogły skorzystać z darmowego manicure wykonywanego przez Karolinę Długosz - uczennicę naszej szkoły.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i zaangażowanie przy realizacji tego wydarzenia a także uczestnikom! Mamy nadzieję, że zainteresowaliśmy Was naszą ofertą edukacyjną.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej
wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty,
najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności,
satysfakcji z działań na rzecz wspólnego dobra
oraz zadowolenia z trudnej i niezmiernie ważnej pracy
składa Dyrekcja Centrum Kształcenia TORUS.

 

Centrum Kształcenia Torus w Sanoku dziękuje wszystkim za wspaniałą zabawę. Dziękujemy także Pani Ewie Dżoń i pani Klaudii Ostrowskiej za wykonywanie manicure i malowanie twarzy najmłodszych 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na sanocki Rynek. W godzinach 10:00 do 14:00 bawimy się wspólnie z uczniami naszej szkoły, imprezę poprowadzi DJ Rufio. Wszystkie Panie, i nie tylko  zapraszamy na darmowy manicure i profesjonalne porady kosmetyczne. Dla dzieciaczków mamy przygotowaną niespodziankę - malowanie twarzy, balony, cukierki. Każdy odwiedzający nasz imprezowy namiot otrzyma pysze jabłuszko.

 

Z okazji dzisiejszego święta CK Torus w Sanoku przygotował niespodziankę: Mamy zostały obdarowane bukiecikami kwiatów a dzieciaczki - balonami.

Florysta tworzy dekoracje roślinne, dekoracje kwiatowe oraz kompozycje mieszane, dekoratorskie. Zajmuje się wizualną oprawą uroczystości i imprez oraz kompleksową dekoracją wnętrz. 

Zadania zawodowe:
  • wykonywanie projektów dekoracji i realizacja
  • utrwalanie roślin różnymi metodami
  • stylizacja wnętrz w hotelach, biurach, rezydencjach, kościołach…
  • przygotowanie wystaw i konkursów roślinnych.
Praca w kwiaciarni, firmie organizującej wystrój.

CK TORUS pragnie wszystkim Florystom w dniu ich święta życzyć, aby czerpali jak najwięcej satysfakcji z pracy. Żeby szara rzeczywistość omijała Was szerokim łukiem ustępując pola tej kolorowej, radosnej i twórczej, florystycznej rzeczywistości. Aby Wasza pasja, warsztat i kunszt zawsze zdobywały zasłużone uznanie.

Centrum Kształcenia "TORUS" wszystkim absolwentom szkół średnich życzy powodzenia na egzaminach maturalnych!

W związku z pierwszym dniem wiosny każda osoba, która nas spotkała na rynku w Sanoku w piątek 20 marca otrzymała od nas ulotkę z wiązanką wiosennych bazi :)

Byliśmy z wami w piątek trzynastego na rynku w Sanoku :) 
 
Wszystkie osoby które nas spotkały otrzymały ulotkę ze słodką niespodzianką z okazji Dnia Zakochanych.

Podczas ostatnich zajęć na kierunku Florysta słuchaczki w ramach zajęć wykonywały dekoracje świąteczne.

Centrum Kształcenia "Torus" zaprasza wszystkich przyszłych słuchaczy do naszego sekretariatu w Sanoku przy ul. Cerkiewnej 2.

Na zajęciach z wykonywania kompozycji florystycznych nasze zdolne i kreatywne florystki tworzyły kompozycje z okazji dnia Wszystkich Świętych. Poniżej krótki fotoreportaż z ich twórczości.

Aktualności
Data dodania: 2016-03-23
Data dodania: 2015-12-17
Data dodania: 2015-12-10
Data dodania: 2015-11-25
Data dodania: 2015-10-12
Data dodania: 2015-06-01
Data dodania: 2015-05-26
Data dodania: 2015-04-27
Data dodania: 2015-04-01
Data dodania: 2015-03-26
Data dodania: 2015-03-20
Data dodania: 2014-10-29
Kliknij tutaj i znajdź nas na Google+
Zapis na newsletter